Rolls of Honour


SCROLL DOWN

Rolls of Honour


  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Stephen Williams
    Aran Mustafa
    Ladies Singles
    Nicky Fenn
    Sufun Soon
    Men's Doubles
    Stephen Williams & Aran Mustafa
    Greg Kraushar & Adrian Smith
    Ladies' Doubles
    Nicky Fenn & Tina Bloch
    Cecile Delforge & SuFun Soon
    Mixed Doubles
    Aran Mustafa & Cecile Delforge
    Greg Kraushar & Suzanne Petrou
    Men's Singles 'B'
    Ciaran Power
    Chris Williams
    Men's Doubles 'B'
    Phil Smith & Bryan Lawrie
    Ciaran Power & Robert Kraushar
    Ladies Singles 'B'
    Linda Searles
    Julie Power
    Ladies Doubles 'B'
    Alyson Brealey & Judy Williamson
    Judith Dawson & Jackie Czuprynski
    Mixed Doubles 'B'
    Kyle Fenn & Nicky Fenn
    Bryan Lawrie & Tina Bloch
    Men's Singles 'C'
    Nick Madejczyk
    Ted Bolger
    Men's Doubles 'C'
    Nick Madejczyk & Peter Tucker
    Walkover
    Ladies' Doubles 'C'
    Roisin Cummins & Trish Kilby
    Judy Harris & Lesley Seaborne
    Mixed Doubles 'C'
    Peter Tucker & Su Pryor
    Judy Williamson & Danny Williamson
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    9 & Under Singles
    Tamara Kuti
    Aarav Shah
    8 & Under Singles
    Mateusz Roszak
    Pablo Kalamaras
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 'A' Singles
    Liam Power
    Stephen Williams
    Men's 'B' Singles
    Matthew Feldman
    Bolaji Kuti
    Men's 'C' Singles
    Fred Green
    Dan Thurlow
    Ladies' Singles
    Nicky Fenn
    Sufun Soon
    Men's 'A' Doubles
    Greg Kraushar & Bryan Lawrie
    George Eldred & Simon Amphlett
    Men's 'B' Doubles
    Matthew Feldman & Martyn Traynor
    Tom Gardner & Peter MacPherson
    Men's 'C' Doubles
    Donal Broomhall & Bart Koltun
    Robin Goldman & Jonathan Hoong
    Ladies Doubles
    Cecile Delforge & Lesley Seaborne
    Nicky Fenn & Sylvia Laciny
    Men's Doubles Handicap
    Colin Fenn & Kyle Fenn
    Jamie Echlin & Dan Thurlow
    Ladies' Doubles Handicap
    Sufun Soon & Cecile Delforge
    Roisin Cummins & Trish Kilby
    Mixed Doubles Handicap
    Ben Coles & Lizzie Coles
    Richard Laciny & Sylvia Laciny
    Men's Singles Handicap
    Fred Green
    Jonathan Hoong
    Ladies' Singles Handicap
    Lizzie Coles
    Sylvia Laciny
    1 Day Mixed Doubles 'A'
    Kyle Fenn & Nicky Fenn
    1 Day Mixed Doubles 'B'
    Robin Goldman & Sarah Kuti
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Sam Littleford
    Aran Mustafa
    Ladies Singles
    Nicky Fenn
    Tina Bloch
    Men's Doubles
    Greg Kraushar & Sam Littleford
    Ben Bellinger & Aran Mustafa
    Ladies' Doubles
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Cecile Delforge & Nicky Fenn
    Mixed Doubles
    Sam Littleford & Sue Littleford
    Aran Mustafa & Cecile Delforge
    Men's Singles 'B'
    Robert Kraushar
    Chris Williams
    Men's Doubles 'B'
    Geoff Arnett & Chris Williams
    Bryan Lawrie & Anthony King
    Ladies Singles 'B'
    Lorraine Barnet
    Rachael Leffman
    Ladies Doubles 'B'
    Jeannette Cowan & Julie Power
    Lorraine Barnet & Jackie Czuprynski
    Mixed Doubles 'B'
    Ciaran Power & Julie Power
    Chris Williams & Karen Williams
    Men's Singles 'C'
    Peter Tucker
    Nick Madejczyk
    Men's Doubles 'C'
    Bob Price & Martin Dawson
    Jim Townsend & John Trotter
    Mixed Doubles 'C'
    Bart Koltun & Aga Roszak
    Alex Lake & Lesley Seaborne
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Matthew Feldman
    Oliver Ridgewell
    Boys' 12 & Under Singles
    Pradeep Fernando
    Alistaire Welch
    10 & Under Singles
    Nikhil Mithani
    Seren Durbal
    9 & Under Singles
    Joshua Thurlow
    Thomas Fairbanks
    Girls' 18 & Under Singles
    Jasmine Killip
    Sarah Kuti
    Mixed 8 & Under Singles
    Kevin Benedict
    Daniel McKie
    Junior of the Year
    Sarah Kuti
    Mini Tennis Player of the Year
    Kevin Benedict
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 'A' Singles
    Stephen Williams
    Simon Amphlett
    Men's 'B' Singles
    Frank Wang
    Peter MacPherson
    Men's 'C' Singles
    Kyle Fenn
    Graham Hill
    Ladies' Singles
    Sufun Soon
    Alyson Brealey
    Men's 'A' Doubles
    Stephen Williams & Bryan Lawrie
    Ben Bellinger & Douglas Morley
    Men's 'B' Doubles
    Matthew Feldman & Bart Koltun
    Oliver Ridgewell & Jon Kelly
    Ladies Doubles
    Jackie Czuprynski & Julie Power
    Irene Kong & Isabelle Ridgewell
    Men's Doubles Handicap
    Bryan Lawrie & Graham Hill
    Adrian Stewart & Jon Kelly
    Ladies' Doubles Handicap
    Sufun Soon & Cecile Delforge
    Jackie Czuprynski & Karen Williams
    Mixed Doubles Handicap
    Bart Koltun & Aga Chalupa-Roszak
    Danny Williamson & Judy Williamson
    Men's Singles Handicap
    Kyle Fenn
    Albert Durbal
    Ladies' Singles Handicap
    Aga Chalupa-Roszak
    Julie Power
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Luke Barker
    Sam Littleford
    Ladies Singles
    Nicky Fenn
    Sufun Soon
    Men's Doubles
    Greg Kraushar & Sam Littleford
    Luke Barker & Aran Mustafa
    Ladies' Doubles
    Judith Madejczyk & Suzanne Petrou
    Cecile Delforge & Sufun Soon
    Mixed Doubles
    Sam Littleford & Sue Littleford
    Luke Barker & Cecile Delforge
    Men's Singles 'B'
    Stephen Williams
    John Fletcher
    Men's Doubles 'B'
    Rob Kraushar & Ciaran Power
    Geoff Arnett & Stephen Williams
    Ladies Singles 'B'
    Lorraine Barnet
    Sheila Rice
    Ladies Doubles 'B'
    Jeannette Cowan & Julie Power
    Lorraine Barnet & Jackie Czuprynski
    Mixed Doubles 'B'
    Stephen Williams & Maria Papanicolau
    Dave Ford & Jane Crowley
    Men's Singles 'C'
    Oliver Ridgewell
    James Jenner
    Men's Doubles 'C'
    Matthew Feldman & Oliver Ridgewell
    Colin Fenn & Kyle Fenn
    Mixed Doubles 'C'
    Oliver Ridgewell & Isabelle Ridgewell
    Peter Tucker & Su Ching Pryor
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Robert Kraushar
    Stephen Williams
    Boys' 16 & Under Singles
    Matthew Feldman
    James Jenner
    Boys' 14 & Under Singles
    Not Played
    Not Played
    Boys' 12 & Under Singles
    Not Played
    Not Played
    10 & Under Singles
    Alexander Trainer
    Nat Echlin
    9 & Under Singles
    Nikhil Mithani
    Seren Durbal
    8 & Under Singles
    Joshua Thurlow
    Daniel Iwu
    Girls' 8 & Under Singles
    Jasmine Killip
    Jessica Thompson
    Boys' 18 & Under Doubles
    Not Played
    Not Played
    Boys' 14 & Under Doubles
    Not Played
    Not Played
    Junior of the Year
    Matthew Feldman
    Mini Tennis Player of the Year
    Nikhil Mithani
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 'A' Singles
    Tom Clarke
    John Kamenou
    Men's 'B' Singles
    Chris Williams
    Drew Williams
    Men's 'C' Singles
    Ethan Georgiou
    David Taylor
    Ladies' Singles
    Nicky Fenn
    Sufun Soon
    Men's 'A' Doubles
    Simon Amphlett & Adrian Smith
    Robert Kraushar & Aran Mustafa
    Men's 'B' Doubles
    Dave Ford & David Taylor
    Darren Ridgewell & Danny Williamson
    Ladies Doubles
    Jackie Czuprynski & Sufun Soon
    Judith Dawson & Judith Madejczyk
    Men's Doubles Handicap
    Jim Townsend & John Trotter
    Robin Goldman & Martin Macrae
    Ladies' Doubles Handicap
    Julie Power & Su Ching Pryor
    Isabelle Ridgewell & Linda Searles
    Mixed Doubles Handicap
    Oliver Ridgewell & Isabelle Ridgewell
    Danny Williamson & Judy Williamson
    Men's Singles Handicap
    Danny Williamson
    Jim Townsend
    Ladies' Singles Handicap
    Linda Searles
    Jackie Czuprynski
    1 Day Mixed Doubles 'A'
    Aran Mustafa & Jane Crowley
    Stephen Williams & Nicky Fenn
    1 Day Mixed Doubles 'B'
    Geoff Arnett & Jeannette Cowan
    Dave Ford & Julie Power
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Liam Power
    Sam Littleford
    Ladies Singles
    Louise Rice
    Nicky Fenn
    Men's Doubles
    Greg Kraushar & Sam Littleford
    George Eldred & Aran Mustafa
    Ladies' Doubles
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Linda Lumb-Evans & Louise Rice
    Mixed Doubles
    John Kamenou & Adele Vanderkar
    Anthony King & Suzanne Petrou
    Men's Singles 'B'
    Chris Adams
    Simon Amphlett
    Men's Doubles 'B'
    Rob Kraushar & Ciaran Power
    Bryan Lawrie & Anthony King
    Ladies Doubles 'B'
    Alyson Brealey & Zelma Green
    Judith Dawson & Irene Kong
    Mixed Doubles Plate
    Steve Bird & Judith Madejczyk
    Colin Fenn & Nicky Fenn
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Not Played
    Not Played
    Boys' 16 & Under Singles
    Luke Jupp
    Stephen Williams
    Boys' 14 & Under Singles
    James Jenner
    Oliver Ridgewell
    Boys' 12 & Under Singles
    Not Played
    Not Played
    10 & Under Singles
    Pradeep Fernando
    Given Roach
    9 & Under Singles
    Given Roach
    Pradeep Fernando
    8 & Under Singles
    Jairaj Regan
    Victoria Carson
    Boys' 18 & Under Doubles
    Not Played
    Not Played
    Boys' 14 & Under Doubles
    Matthew Feldman & Oliver Ridgewell
    James Jenner & Louis Nicotra
    Junior of the Year
    Stephen Williams
    Mini Tennis Player of the Year
    Pradeep Fernando
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 'A' Singles
    Luke Barker
    John Kamenou
    Men's 'B' Singles
    Albert Durbal
    Frank Wang
    Men's 'C' Singles
    Matthew Feldman
    Danny Williamson
    Ladies' Singles
    Su Fun Soon
    Tina Bloch
    Men's 'A' Doubles
    Luke Barker & Chris Williams
    Simon Amphlett & Ben Bellinger
    Men's 'B' Doubles
    John Fletcher & David Taylor
    Jamie Echlin & Jon Kelly
    Ladies Doubles
    Lisa Jordens & Suzanne Petrou
    Sue Littleford & Isabelle Ridgewell
    Men's Doubles Handicap
    Jim Townsend & John Trotter
    Peter Tucker & Stephen Williams
    Ladies' Doubles Handicap
    Cecile Delforge & Su Fun Soon
    Sheila Rice & Judy Williamson
    Mixed Doubles Handicap
    Kyle Fenn & Nicky Fenn
    Bolaji Kuti & Jackie Czuprynski
    Open Singles Handicap
    Joe Middleburgh
    Robin Goldman
    1 Day Mixed Doubles
    Luke Barker & Jane Crowley
    Geoff Arnett & Sue Littleford
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Luke Barker
    Adrian Smith
    Ladies' Singles
    Louise Rice
    Jane Crowley
    Men's Doubles
    John Littleford & Adrian Smith
    Ben Bellinger & Liam Power
    Ladies' Doubles
    Linda Lumb-Evans & Louise Rice
    Jane Crowley & Sau Chun Lee
    Mixed Doubles
    Luke Barker & Hannah Czuprynski
    Douglas Morley & Margaux Ridgewell
    Men's Singles 'B'
    Tom Milton
    Matthew Fletcher
    Men's Doubles 'B'
    Simon Amphlett & Tom Milton
    Douglas Morley & Chris Williams
    Mixed Doubles 'B'
    Bryan Lawrie & Jeannette Cowan
    Mike Gregory & Judith Dawson
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Ciaran Power
    Robert Kraushar
    Boys' 16 & Under Singles
    Robert Kraushar
    Luke Jupp
    Boys' 14 & Under Singles
    James Jenner
    Louis Nicotra
    Boys' 12 & Under Singles
    Cameron Welch
    Alexander Walker
    9 & Under Singles
    Given Roach
    Alexander Trainer
    8 & Under Singles
    Alexander Trainer
    Given Roach
    Boys' 18 & Under Doubles
    Robert Kraushar & George Vivian
    Danilo Cardosi & Ciaran Power
    Boys' 14 & Under Doubles
    James Jenner & Louis Nicotra
    Hashan Ariyawansa & Louis Ruocco
    Junior of the Year
    Robert Kraushar
    Mini Tennis Player of the Year
    Given Roach
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 35 & Over Singles
    Greg Kraushar
    Geoff Arnett
    Men's Under 35 Singles
    Liam Power
    Luke Barker
    Ladies' Singles
    Sarah Sullivan
    Louise Rice
    Men's Doubles
    Luke Barker & George Eldred
    Tom Milton & Phil Smith
    Ladies' Doubles
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Cecile Delforge & Sufun Soon
    Mixed Doubles
    Anthony King & Suzanne Petrou
    Albert Durbal & Sarah Sullivan
    Men's Doubles Handicap
    Simon Amphlett & Aran Mustafa
    Peter Tucker & Stephen Williams
    Ladies' Doubles Handicap
    Judith Madejczyk & Suzanne Petrou
    Su-Ching Pryor & Judy Williamson
    Mixed Doubles Handicap
    Oliver & Isabelle Ridgewell
    Mark & Dawn Hanson
    Open Singles Handicap
    Joe Middleburgh
    Oliver Ridgewell
    Early Exit Doubles
    Emmanuel T & Alyson Brealey
    Jon Kelly & Jackie Czuprynski
  • Club Championships
    Men's Singles
    Liam Power
    Sam Littleford
    Ladies' Singles
    Su Fun Soon
    Louise Rice
    Men's Doubles
    Ben Bellinger & Liam Power
    John Littleford & Sam Littleford
    Ladies' Doubles
    Cecile Delforge & Su Fun Soon
    Jane Crowley & Sau-Chun Lee
    Mixed Doubles
    Phil Smith & Sue Littleford
    Anthony King & Suzanne Petrou
    Men's Singles 'B'
    Dougleas Morley
    Tom Milton
    Ladies' Singles 'B'
    Claire Dartington
    Margaux Ridgewell
    Men's Doubles 'B'
    Simon Amphlett & Aran Mustafa
    Albert Durbal & Howard Pothecary
    Ladies' Doubles 'B'
    Nicky Fenn & Margaux Ridgewell
    Lisa Jordens & Louise Rice
    Mixed Doubles 'B'
    Anthony King & Suzanne Petrou
    Steve Bird & Claire Dartington
    Adult/Junior Doubles
    Danilo Cardosi & Oliver Ridgewell
    Zelma Green & Louis Ridgewell
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Sam Littleford
    George Eldred
    Girls' 18 & Under Singles
    Nicky Fenn
    Margaux Ridgewell
    Boys' 16 & Under Singles
    Ciaran Power
    Jamie Nelson
    Boys' 14 & Under Singles
    Luke Jupp
    Stephen Williams
    Boys' 12 & Under Singles
    Oliver Ridgewell
    Matthew Feldman
    Boys' 10 & Under Singles
    Louis Davis
    Cameron Welch
    Boys' 9 & Under Singles
    Louis Davis
    William Littleford
    Boys' 8 & Under Singles
    William Littleford
    Pradeep Fernando
    Junior of the Year
    Oliver Ridgewell
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 35 & Over Singles
    Adrian Smith
    John Littleford
    Men's Under 35 Singles
    Liam Power
    Ben Bellinger
    Ladies' Singles
    Louise Rice
    Claire Dartington
    Men's 35 & Over Doubles
    Greg Kraushar & Adrian Smith
    John Hall & John Littleford
    Ladies' Over 35 Doubles
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Suzanne Petrou & Su Fun Soon
    Mixed 35 & Over Doubles
    Phil Smith & Sue Littleford
    Charlie Orros & Judith Madejczyk
    Men's Doubles Handicap
    Jamie Echlin & David Hudson
    Louie Tiley & George Vivian
    Ladies' Doubles Handicap
    Su-Ching Pryor & Judy Williamson
    Elaine Brown & Jeannette Cowan
    Mixed Doubles Handicap
    Phil Davis & Cecile Delforge
    Alex Lake & Zelma Green
    Open Singles Handicap
    Louie Tiley
    Phil Davis
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Adrian Smith
    Sam Littleford
    Ladies' Singles
    Hannah Czuprynski
    Cecile Delforge
    Men's Doubles
    Adrian Smith & Phil Smith
    Las Fernando & Greg Kraushar
    Ladies' Doubles
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Hannah Czuprynski & Suzanne Petrou
    Mixed Doubles
    John Hall & Hannah Czuprynski
    Phil Smith & Sue Littleford
    Men's Singles 'B'
    Luke Barker
    Sam Littleford
    Ladies' Singles 'B'
    Judith Madejczyk
    Jane Crowley
    Men's Doubles 'B'
    Ciaran Power & Sean Power
    Anthony King & Bryan Lawrie
    Ladies' Doubles 'B'
    Judith Dawson & Irene Kong
    Mixed Doubles 'B'
    Sam Littleford & Wendy Webster
    Anthony King & Suzanne Petrou
    Adult/Junior Doubles
    George Eldred & Callum Blinko
    Robin Goldman & Luke Jupp
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Sam Littleford
    Luke Barker
    Girls' 18 & Under Singles
    Margaux Ridgewell
    Nicky Fenn
    Boys' 16 & Under Singles
    Sam Littleford
    Ciaran Power
    Boys' 14 & Under Singles
    Luke Jupp
    George Vivian
    Boys' 12 & Under Singles
    Oliver Ridgewell
    Daniel Brighton
    Boys' 9 & Under Singles
    Louis Davis
    Cameron Welch
    Boys' 8 & Under Singles
    Alexander Trainer
    Jonnie Hammett
    Boys' 18 & Under Doubles
    George Eldred & Sam Littleford
    Jamie Nelson & Ciaran Power
    Boys 14 & Under Doubles
    Luke Jupp & Andrew Hamatsos
    Robert Kraushar & George Vivian
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 35 & Over Singles
    John Littleford
    Greg Kraushar
    Ladies' 35 & Over Singles
    Su Fun Soon
    Suzanne Petrou
    Men's 35 & Over Doubles
    John Hall & John Littleford
    Greg Kraushar & Phil Smith
    Ladies' Over 35 Doubles
    Su Fun Soon & Jane Crowley
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Men's Under 35 Singles
    Ben Bellinger
    Liam Power
    Ladies' Under 35 Singles
    Cecile Delforge
    Sarah Sullivan
    Men's Doubles Handicap
    Paul Bowers & Adrian Stewart
    Jim Townsend & John Trotter
    Ladies' Doubles Handicap
    Bonnie Nelson & Su Pryor
    Judith Madejczyk & Suzanne Petrou
    Mixed Doubles Handicap
    Charie Nelson & Bonnie Nelson
    Steve Bird & Isabelle Ridgewell
    Open Singles Handicap
    Howard Pothecary
    Albert Durbal
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Ben Bellinger
    Adrian Smith
    Ladies' Singles
    Hannah Czuprynski
    Cecile Delforge
    Men's Doubles
    Adrian Smith & Peter Stewart
    Liam Power & Greg Sergides
    Ladies' Doubles
    Hannah Czyprynski & Josie Stewart
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Mixed Doubles
    Phil Smith & Sue Littleford
    John Hall & Hannah Czuprynski
    Men's Singles 'B'
    Douglas Morley
    Frank Wang
    Ladies' Singles 'B'
    Sarah Sullivan
    Jenny Hopkins
    Men's Doubles 'B'
    Sam Littleford & Douglas Morley
    Simon Amphlett & Tom Milton
    Ladies' Doubles 'B'
    Judith Dawson & Irene Kong
    Su Pryor & Sheila Rice
    Mixed Doubles 'B'
    Douglas Morley & Margaux Ridgewell
    Liam Power & Julie Power
    Adult/Junior Doubles
    Louis Fabry & Michel Boucon
    George Eldred & Harry Boston
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys' 18 & Under Singles
    Greg Sergides
    Sam Littleford
    Girls' 18 & Under Singles
    Hannha Czuprynski
    Margaux Ridgewell
    Boys' 16 & Under Singles
    Charlie Nelson
    Joe Middleburgh
    Girls' 16 & Under Singles
    Margaux Ridgewell
    Jade Kong
    Boys' 14 & Under Singles
    Ciaran Power
    Joe Middleburgh
    Boys' 12 & Under Singles
    Luke Jupp
    Andrew Hamatsos
    Boys' 10 & Under Singles
    Charlie Busby
    Matthew Feldman
    Boys' 14 & Under Doubles
    Jamie Nelson & Ciaran Power
    Luke Jupp & Andrew Hamatsos
    Boys' 16 & Under Plate
    Andrew Webb
    Daniel Kraushar
    Boys' 14 & Under Plate
    Callum Blinko
    Rickie Cardosi
    Boys' 12 & Under Plate
    Jacob Middleburgh
    Oliver Ridgewell
    Junior of the Year
    Luke Jupp
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 35 & Over Singles
    Adrian Smith
    Greg Kraushar
    Ladies' 35 & Over Singles
    Suzanne Petrou
    Irene Kong
    Men's 35 & Over Doubles
    Adrian Smith & Phil Smith
    Greg Kraushar & Paul Nelson
    Ladies' 35 & Over Doubles
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Judith Madejczyk & Suzanne Petrou
    Mixed 35 & Over Doubles
    Phil Smith & Sue Littleford
    Anthiny King & Suzanne Petrou
    Men's Under 35 Singles
    Ben Bellinger
    Peter Stewart
    Men's Doubles Handicap
    Sam Littleford & Tom Sullivan
    Nick Madejczyk & Bob Price
    Ladies' Doubles Handicap
    Judith Madejczyk & Suzanne Petrou
    Mixed Doubles Handicap
    Steve Lawson & Caroline Lawson
    Mark Hanson & Dawn Hanson
    Open Singles Handicap
    Joe Middleburgh
    John Fletcher
  • Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's Singles
    Matthew Sergides
    Las Fernando
    Ladies' Singles
    Hannah Czuprynski
    Jane Crowley
    Men's Doubles
    Adrian Smith & Peter Stewart
    Ben Bellinger & Paul Nelson
    Ladies' Doubles
    Hannah Czuprynski & Suzanne Petrou
    Sue Littleford & Wendy Webster
    Mixed Doubles
    Greg Kraushar & Hannah Czuprynski
    Phil Smith & Sue Littleford
    .Men's Singles 'B'
    Tom Milton
    Douglas Morley
    Ladies' Singles 'B'
    Jackie Czuprunski
    Lorraine Barnet
    Men's Doubles 'B'
    Tom Milton & John Ridley
    Simon Amphlett & Douglas Morley
    Ladies' Doubles 'B'
    Linda Lumb-Evans & Alex Sambruna
    Su Pryor & Sheila Rice
    Mixed 'B' Doubles
    Albert Durbal & Sylvia Stewart
    Liam Power & Julie Power
    Men's Singles Plate
    Louie Tiley
    Simon Golding
    Mixed Doubles Plate
    Paul Bowers & Suzanne Petrou
    David Huang & Jill Huang
    Ladies' Doubles Plate
    Lorraine Barnet & Jackie Czuprynaki
    Isabelle Ridgewell & Margaux Ridgewell
    Adult/Junior Doubles
    Louie Tiley & Robert Kraushar
    Tom Sullivan & Andrew Hamatsos
    Junior Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Boys 18 & Under Singles
    Greg Sergides
    Liam Power
    Girls' 18 & Under Doubles
    Hannah Czuprynski
    Margaux Ridgewell
    Boys' 16 & Under Singles
    Luke Barker
    Louie Tiley
    Boys' 14 & Under Singles
    Jamie Nelson
    Mikey Hill
    Boys' 12 & Under Singles
    George Vivian
    Robert Kraushar
    Boys' 18 & Under Doubles
    Luke Barker & Ciaran Power
    Louie Tiley & George Eldred
    Boys' 14 & Under Doubles
    Jamie Nelson & Ciaran Power
    Louis Fabry & Mikey Hill
    Boys' 16 & Under Plate
    Matthew Lennon
    Andrew Webb
    Autumn Club Championships
    Event
    Winner
    Runner Up
    Men's 35 & Over Singles
    Paul Nelson
    Albert Durbal
    Ladies' 35 & Over Singles
    Suzanne Petrou
    Jackie Czuprynski
    Men's 35 & Over Doubles
    Greg Kraushar & Paul Nelson
    John Hall & Adrian Smith
    Ladies' 35 & Over Doubles
    Judith Madejczyk & Suzanne Petrou
    Judith Dawson & Tina Tupper
    Mixed 35 & Over Doubles
    John Hall & Sue Littleford
    Anthony King & Suzanne Petrou
    Men's Doubles Handicap
    George Eldred & John Hall
    Andy Barnet & Jurek Czuprynski
    Ladies' Doubles Handicap
    Lorraine Barnet & Jane Wynn
    Caroline Lawson & Jane Milton
    Mixed Doubles Handicap
    Howard Pothecary & Jenny Hopkins
    Nick Madejczyk & Judith Madejczyk
    Open Singles Handicap
    Albert Durbal
    Louie Tiley